Članice Gimanstičkog kluba ”Paraćin” učestvovale su na Prvenstvu Srbije u ritmičkoj gimnastici u individualnom programu sa jednim rekvizitom gde su, u konkurenciji od preko 200 takmičarki, postigle odlične rezultate. paraćinski klub predstavljalo je 10 takmičarki od kojih 7 pionirki, dve juniorke i jedna seniorka.

U kategoriji pionirki prvo mesto osvojila je Luna Veljković, dok je Janja Popović osvojila treće mesto. U kategoriji juniorki, Milena Marković je osvojila drugo mesto dok je Nikolina Svrzikapa osvojila treće. U ekipnoj konkurenciji, paraćinske juniorke imale su najviše poena i osvojile su zlato. Seniorka Ivana Đorđević je osvojila srebrnu medalju.

Кraj ovog dela takmičarske sezone je narednog vikenda na Međunarodnom Tim kupu, u Beogradu.